Starajte sa o svoj plynový kotol, prinesie Vám teplo a plnú peňaženku.

Plynový kotol je ako auto, je potrebné sa o neho starať, aj keď nevykazuje žiadnu poruchu, týmto servisom viete predísť nežiadúcim poruchám a pritom ušetriť vaše peňaženky.

Pri nepravidelnom servise sa môžu zvýšiť náklady na spotrebu plynu, čo vedie samozrejme k vašej nespokojnosti. Zvýšenie spotreby sa môže dostať až na úroveň 15%, čo je už pomerne vysoká hodnota.

Stačí raz ročne:

Servis kotlov je každoročná záležitosť, ktorú ak zanedbáte, môžu nastať problémy, pri starších kotloch to môže zájsť až do štádia, keď je rentabilnejšie kotol vymeniť za nový, ako investovať ročne aj 500 € na opravy.

NIE SÚ TO HORIBILNÉ SUMY.

Cena odbornej prehliadky/skúšky vášho kotla je u nás 72 € s DPH, čo je podstatne menej, ako keď nás zavoláte až vtedy, keď už nejaký problém nastal.

Čas trvania takejto prehliadky/skúšky je približne 1 hodina, za tento čas naši servisní pracovníci stihnú vykonať všetky potrebné úkony ako sú čistenie komory, čistenie horáka, filtrov, dofúkanie expanznej nádoby, kontroly elektród, kotrola tesnení, kotrola úniku plynu detekčným prístrojom a ďalšie nevyhnutné operácie ktoré zaručia správne fungovanie vášho kotla. Samozrejmosťou je výstupný protokol z kontroly spolu s revíznou správou.

Zavolajte nám a dohodnite si svoj servis